До уваги студентів

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ДЗ «ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА»БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ МІСТА ЛОДЗЬ, ПОЛЬЩА!Університет м. Лодзі запрошує на безкоштовне навчання протягом одного семестру (вересень 2015 - січень 2016 року) за різними спеціальностями та напрямками підготовки. Після закінчення семестру студенти отримають документ, який підтверджує факт їхнього навчання в Університеті м. Лодзь (Confirmationofstudyprogress).


Завдяки укладеній у 2014 році угоді про співробітництво між ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та університетом міста Лодзь наші студенти вже другий рік поспіль мають можливість пройти навчання в польському університеті за програмою Mobility Direct (http://iso.uni.lodz.pl/other-programmes/mobility-direct).


Бажаючі взяти участь в програмі мають звернутися до Центру з міжнародної та навчально-виховної роботи ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», написавши лист на адресу ltsnuinterdept@gmail.com. В листі необхідно вказати своє ПІБ, електронну адресу, курс, спеціальність, факультет / інститут.Співробітники Центру формують список студентів, котрі будуть брати участь в програмі, та надсилають його до польського ВНЗ. Після цього студенти проходять процедуру он-лайн реєстрації, про яку можна довідатися більш детально за посиланням: http://iso.uni.lodz.pl/erasmus/programmes.


З метою отримання подальшої інформації просимо звертатися:

Центр з міжнародної та навчально-виховної роботи: м. Старобільськ, пл. Гоголя 1, приміщення Ліцею, перший поверх.

Тел.: 0997058411 (Юлія).

E-mail: ltsnuinterdept@gmail.com 


Остання зміна: Monday, 31 August 2015, 11:04