Новости сайта

Главные новости и объявления

ОбговоренняПочато користувачемВідповідейОстаннє повідомлення
Шановні колеги! Фото Микола Ільєнко Микола Ільєнко 0 Микола Ільєнко
Tue, 18 Apr 2017, 15:43
С 8 марта! Фото Микола Ільєнко Микола Ільєнко 0 Микола Ільєнко
Wed, 8 Mar 2017, 12:43
ЛЕТНЯЯ СТАЖИРОВКА ЗА ГРАНИЦЕЙ!!! Фото Микола Ільєнко Микола Ільєнко 0 Микола Ільєнко
Tue, 7 Mar 2017, 11:49
С Днем рождения университета! Фото Микола Ільєнко Микола Ільєнко 0 Микола Ільєнко
Wed, 1 Mar 2017, 12:00
С Масленицей! Фото Микола Ільєнко Микола Ільєнко 0 Микола Ільєнко
Mon, 20 Feb 2017, 13:10
Основи дистанційного навчання. Аспекти досвіду впровадження електронного навчання у Великобританії. Фото Микола Ільєнко Микола Ільєнко 0 Микола Ільєнко
Fri, 20 Jan 2017, 11:37
С праздником Крещения! Фото Микола Ільєнко Микола Ільєнко 0 Микола Ільєнко
Thu, 19 Jan 2017, 09:28
С Новым 2017 годом! Фото Микола Ільєнко Микола Ільєнко 0 Микола Ільєнко
Tue, 27 Dec 2016, 17:47
Увага, студентам! Фото Микола Ільєнко Микола Ільєнко 0 Микола Ільєнко
Tue, 13 Dec 2016, 09:47
С Днём студента! Фото Микола Ільєнко Микола Ільєнко 0 Микола Ільєнко
Thu, 17 Nov 2016, 10:02
Горячая линия. Фото Микола Ільєнко Микола Ільєнко 0 Микола Ільєнко
Wed, 16 Nov 2016, 13:42
"Технологія формування та підтримки дистанційних курсів" Фото Микола Ільєнко Микола Ільєнко 0 Микола Ільєнко
Wed, 9 Nov 2016, 10:05
"Технологія формування та підтримки дистанційних курсів" Фото Микола Ільєнко Микола Ільєнко 0 Микола Ільєнко
Mon, 31 Oct 2016, 10:15
Технические вопросы студентов. Фото Микола Ільєнко Микола Ільєнко 0 Микола Ільєнко
Mon, 10 Oct 2016, 13:56
З Днем працівника освіти! Фото Владислав Тєтєрєв Владислав Тєтєрєв 0 Владислав Тєтєрєв
Fri, 30 Sep 2016, 07:30
Інформація для абітурієнтів Фото Алексей Администратор Алексей Администратор 0 Алексей Администратор
Wed, 6 Jul 2016, 11:10
Опитування для користувачів сайту Фото Алексей Администратор Алексей Администратор 0 Алексей Администратор
Thu, 31 Mar 2016, 11:27
Безкоштовні ознайомчі дистанційні курси Фото Євген Сімонов Євген Сімонов 0 Євген Сімонов
Wed, 24 Feb 2016, 14:37
Вітаємо! Фото Євген Сімонов Євген Сімонов 0 Євген Сімонов
Thu, 11 Feb 2016, 10:31
До уваги викладачів, які навчались на освітньому порталі Унiверситету «КРОК» Фото Павел Дудник Павел Дудник 0 Павел Дудник
Mon, 11 Jan 2016, 11:42
Для студентов - хранение учебных материалов Фото Алексей Администратор Алексей Администратор 0 Алексей Администратор
Tue, 15 Dec 2015, 13:15
Доступ до сайту електронного навчання Фото Алексей Администратор Алексей Администратор 0 Алексей Администратор
Tue, 13 Oct 2015, 14:23
Увага!!! Фото Євген Сімонов Євген Сімонов 0 Євген Сімонов
Mon, 7 Sep 2015, 10:57